Náš tím urobil prvé kroky ku kvalitatívnej analýze rozhovorov, ktoré sme v priebehu uplynulých mesiacov uskutočnili s množstvom skvelých ľudí v inštitúciách, ktoré sa venujú deťom a dospievajúcim s emocionálnymi problémami a problémami v správaní

Náš tím urobil prvé kroky ku kvalitatívnej analýze rozhovorov, ktoré sme v priebehu uplynulých mesiacov uskutočnili s množstvom skvelých ľudí v inštitúciách, ktoré sa venujú deťom a dospievajúcim s emocionálnymi problémami a problémami v správaní ako súčasť workshopu s prof. Ivom Čermákom.

Tešíme sa na všetko čo nás tento rok čaká a hlavne na všetky výsledky, ktoré na konci roka budeme mať!

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s