Máme za sebou interný workshop nášho tímu Care4Youth, sa v Hands on Science Center, ktorý sa uskutočnil u nás v MediPark-u UPJŠ, venovaný téme fungovania systému starostlivosti u detí s emocionálnymi a behaviorálnymi problémami z pohľadu poskytovateľov tejto starostlivosti.

Tento utorok, 29.10.2019, sa v Hands on Science Center, u nás v MediPark-u, uskutočnil interný workshop nášho tímu Care4Youth, venovaný téme fungovania systému starostlivosti u detí s emocionálnymi a behaviorálnymi problémami z pohľadu poskytovateľov tejto starostlivosti. V snahe, čo najlepšie prediskutovať najvýraznejšie témy, ktoré vyvstali z nedávno realizovanej kvalitatívnej časti tohto projektu a dohodnúť sa na ďalších postupoch práce, sme si prizvali odborníčku v danej téme, Danielle Jansen z University of Groningen v Holandsku, ktorá sa venuje skúmaniu systému starostlivosti o deti v EÚ.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s